Monitoring wizyjny

Monitoring dla sklepu- Kamery do sklepu

Sklep to miejsce szczególnie narażone na kradzież i inne kryminogenne występki. Od kliku lat nasza firma zauważa ciągły wzrost zainteresowania montażem kamer w sektorze handlu detalicznego. Nasi klienci często pytają o możliwość odtwarzania nagrań do kilku tygodni wstecz, oraz możliwość podglądu kamer online. Właściciel sklepu decydując się na montaż kamer w sklepie powinien pamiętać o właściwym umieszczeniu kamer- np. nie wolno umieszczać kamer w przebieralniach czy toaletach sklepowych. Ważne jest też odpowiednie oznakowanie „Obiekt monitorowany”. Nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać odpowiedni zestaw dostosowany do Państwa kryteriów i potrzeb. 

Kamery dla szkół, przedszkoli i biur

Montaż systemu monitoringu podnosi bezpieczeństwo w każdym obiekcie zarówno obiektach użyteczności publicznej tj., biurowce, zakłady produkcyjne, ale także w placówkach edukacyjnych z naszych statystyk wynika wprost, iż montaż systemu kamer redukuje liczbę występków kryminogennych od 70 do 100%. Wszędzie tam gdzie zamontowane zostały kamery zarządcy czy dyrektorzy szkół odnotowują bardzo znaczący spadek występków i wykroczeń. Niejednokrotnie montaż monitoringu zwraca się już po kilku miesiącach użytkowania. Dbając o bezpieczeństwo osób i mienia poznajemy najpierw miejsce montażu oraz opracowujemy projekt instalacji CCTV po przedstawieniu go do akceptacji przystępujemy do montażu i konfiguracji systemu kamer. Nasi specjaliści zabezpieczą system telewizji przemysłowej przed dostępem osób nieuprawnionych i przeszkolą potencjalnych użytkowników. 

Monitoring dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych  

Nasza firma współpracuje z administracjami, spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi w dziedzinie montażu kamer. Kompleksowo obsługujemy kamery zamontowane na osiedlach i kamienicach od momentu doradztwa przez projekt i instalacje, aż do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nasi specjaliści przygotowali specjalne oferty skierowane do zarządców nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych. Dbając o użyteczność monitoringu przygotowujemy kilka wariantów na wykonanie monitoringu i odpowiednią konfigurację sprzętową całego systemu.