Instalacje budowlane:

  • Przyłącza wodne
  • Przyłącza kanalizacyjne
  • Przyłącza elektryczne
  • Przyłącza gazowe
  • Przyłącza techniczne

Instalacje techniczne

instalacje elektryczne

kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych, doradztwo i projektowanie wszelkich elementów instalacji.

Kompleksowe usługi elektryczne

Oferujemy usługi kompleksowego wykonawstwa szeroko rozumianych Instalacji Elektrycznych.

W drodze ciągłego rozwoju oraz systematycznego podnoszenia kompetencji stale poszerzamy zakres realizowanych usług, które obejmują zarówno standardowe instalacje elektryczne jak i te nowoczesne: systemy inteligentnego domu, nagłośnienia multiroom audio, oraz monitoringu czy alarmu.

Bazując na profesjonalnym podejściu oraz wieloletnim doświadczeniu, nasza firma gwarantuje wykonanie wszelkich usług w branży na najwyższym poziomie.

Nowoczesna instalacja elektryczna to coś więcej niż tylko zapewnienie odpowiedniego źródła zasilania w mieszkaniu. To jedna z najważniejszych części inteligentnego domu. Razem z infrastrukturą telekomunikacyjną służy do tego, by cała domowa automatyka mogła działać bez żadnych niepotrzebnych przerw. Innymi słowy: stabilnie. I co nie mniej ważne – by podłączony sprzęt mógł się ze sobą prawidłowo komunikować. A bez prawidłowej komunikacji trudno cokolwiek uzyskać.

Dla domowników wzajemna komunikacja urządzeń oznacza zwykle tyle, że np. rolety będą prawidłowo synchronizować swoją pracę z klimatyzacją i ogrzewaniem. Oświetlenie zostanie sprzężone do współpracy z systemem multiroom i czujnikami rozmieszczonymi w całym domu. A wszelkie panele dotykowe do zdalnego zarządzenia będą otrzymywały odpowiednie dane i komunikowały się z poszczególnymi elementami domowej infrastruktury. Innymi słowy, to co za ich pośrednictwem ustawimy trafi dokładnie do tego sprzętu co trzeba i oczywiście zostanie wykonane jak należy. Łatwo to sobie uzmysłowić na prostym przykładzie. Próbując włączyć światło w salonie…otworzymy bramę garażową!

Nie zapominajmy, że częścią instalacji domu inteligentnego stanowią także rozwiązania dla sprzętu audio/video, alarmu, monitoringu, telefonów, telewizji naziemnej i satelitarnej, domofonów. To oznacza, że w całym domu znajdują się dziesiątki kilometrów przewodów. Muszą być zabezpieczone tak, by uniknąć wzajemnych zakłóceń.

Usługi elektryczne wykonujemy na terenie całego woj. śląskiego.